CTC EcoLogic Pro/Family

Logiczny układ sterowania dla pomp ciepła CTC.

CTC EcoLogic Pro/Family jest unikalnym systemem, który monitoruje i steruje pompami ciepła CTC, panelami słonecznymi, dodatkowym źródłem ciepła, zbiornikami buforowymi, ogrzewaniem basenu, układami chłodzącymi, itp. CTC EcoLogic Pro/Family ma duży, czytelny 4.3 calowy wyświetlacz dotykowy. Możesz odczytywać dane pracy i ustawiać własne parametry pracy w prosty i zrozumiały sposób. Możesz również zapisywać parametry pracy oraz uaktualniać system przez USB.

Otwórz symulator sterownika
Pobierz katalog CTC EcoLogic

 

CTC EcoLogic Pro/Family zalety:

  • Sześć systemów grzewczych do wyboru
  • Kontroluje pracą do 10 pomp ciepła CTC
  • 4.3" kolorowy dotykowy wyświetlacz
  • Automatycznie zarządza włączaniem i wyłączaniem istniejących kotłów
   CTC EcoLogic Pro
 Zasilanie elektryczne  230 V 1 N~
 Bezpiecznik  10 A
 Wyświetlacz  4.3", kolorowy, dotykowy
 Wymiary :  
 Wyświetlacz sz 159 x wys 160 x gł 28,1 mm
 Obudowa sz 479 x wys 283 x gł 121 mm

Nie jesteś pewien jakie rozwiązanie wybrać? Może chcesz mieć możliwość późniejszej rozbudowy systemu grzewczego o układ solarny lub pellet? Bardzo dobrze! CTC myśli w ten sam sposób.
Najlepszą rzeczą w pompach ciepła i kotłach CTC, jest to że dają dużą możliwość opcji. Na przykład możesz zacząć od pompy ciepła i uzupełnić ją później o energię słoneczną, kocioł na pellet, drewno lub inne źródło ciepła według uznania.

Szukasz elastycznego rozwiązania?
Kileka rzeczy jest niepewnych, na przykład energia: dostawa, zapotrzebowanie, podatki, dotacje. To co jest najbardziej korzystne teraz, nie musi być takie w przyszłości. Dlatego właściciele domów jednorodzinnych szukają coraz częściej elastycznych rozwiązań, które oferują bezpieczeństwo w przyszłości.

Elastyczność jest możliwa dzięki dwóm unikalnym rozwiązaniom. Mogą one nie wyglądać jak - po prosu dwa zwyczajne przyłącza ¾ cala montowane na wszystkich naszych pompach ciepła i zbiornikach elektrycznych.
Te połączenia są unikalne dla CTC. Wybraliśmy nasze własne rozwiązanie dla zagospodarowania energii z pompy ciepła do ogrzewania budynków i ogrzewania ciepłej wody.

Panele solarne? Po prostu je podłącz.
Mamy nawet pakiety przyłączeniowe energii solarnej. To co kiedyś było skomplikowane, teraz jest proste.

Długa żywotność, wolność wyboru!
Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych szuka elastycznych rozwiązań, które oferują bezpieczeństwo w przyszłości. Wielu wybiera CTC, ponieważ pozwalamy na podłączenie dodatkowych źródeł energii w przyszłości.