CTC EcoZenith i250

CTC EcoZenith i250 jest następcą uznanego zbiornika CTC EcoEl, teraz bardziej wydajny oraz ze sterowaniem dotykowym, które sprawia, że ustawienia są niezwykle łatwe.

Podział temperatur w dwóch zintegrowanych zbiornikach, oddzielne ładowanie dolnego i górnego zbiornika, zintegrowany sterownik dotykowy, przepływowe podgrzewanie ciepłej wody bez bakterii legionella, grzałka uruchomiana w 30 stopniach po 300W to tylko niektóre zalety zbiornika EcoZenith i250.

 

 

Pobierz katalog CTC EcoZenith i250

CTC EcoZenith i250 ma nową białą obudowę. Wyposażyliśmy urządzenie w trzy osłony różnej wysokości. Osłona 146 mm jest standardową i może być wymieniona na inną, aby instalacja wyglądała atrakcyjnie.
Zacznij teraz, rozbuduj później. Zacznij od CTC EcoZenith i250, elastycznego zbiornika systemowego z zainstalowaną mocą grzewczą do 15 kW i obsługą pompy ciepła. Następnie uzupełnij o gruntową CTC EcoPart 406-410 lub powietrzną CTC EcoAir 406-410 pompę ciepła aby uzyskać kompletną instalację.

Bardzo dużo ciepłej wody. Zaprojektowana na nowo, co spowodowało zwiększenie ilości ciepłej wody  użytkowej. CTC EcoZenith i250 gwarantuje ciepłą wodę bez bakterii legionella. Nasze unikatowe rozwiązanie zapewnia ciepłą wodę, wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Pracuje z różnymi systemami. CTC EcoZenith i250 może pracować z różnymi systemami grzewczymi: grzejnikowymi, podłogowymi oraz klimakonwektorami. Stosując drugi zawór mieszający możesz sterować dwoma różnymi obiegami grzewczymi.

  EcoZenith i250L
EcoZenith i 250H
Zasilanie elektryczne 400V 3N~ / 230V 1N~ 400V 3N~ / 230V 1N~
Wymiary (Wys x Sz x Gł) 1612x595x672 mm 1862x595x672 mm
Wymagana wys. pomieszczenia
1695 mm 1925 mm
Waga 167 kg 182 kg
Pojemność wbudowanego zbiornika  223 l 223 l
CWU typ/pojemność
wężownica miedziana 5,7 l wężownica miedziana 5,7 l
Ekran dotykowy
4,3" 4,3"

 .

Nie jesteś pewien jakie rozwiązanie wybrać? Może chcesz mieć możliwość późniejszej rozbudowy systemu grzewczego o układ solarny lub pellet? Bardzo dobrze! CTC myśli w ten sam sposób.
Najlepszą rzeczą w pompach ciepła i kotłach CTC, jest to że dają dużą możliwość opcji. Na przykład możesz zacząć od pompy ciepła i uzupełnić ją później o energię słoneczną, kocioł na pellet, drewno lub inne źródło ciepła według uznania.

Szukasz elastycznego rozwiązania?
Kileka rzeczy jest niepewnych, na przykład energia: dostawa, zapotrzebowanie, podatki, dotacje. To co jest najbardziej korzystne teraz, nie musi być takie w przyszłości. Dlatego właściciele domów jednorodzinnych szukają coraz częściej elastycznych rozwiązań, które oferują bezpieczeństwo w przyszłości.

Elastyczność jest możliwa dzięki dwóm unikalnym rozwiązaniom. Mogą one nie wyglądać jak - po prosu dwa zwyczajne przyłącza ¾ cala montowane na wszystkich naszych pompach ciepła i zbiornikach elektrycznych.
Te połączenia są unikalne dla CTC. Wybraliśmy nasze własne rozwiązanie dla zagospodarowania energii z pompy ciepła do ogrzewania budynków i ogrzewania ciepłej wody.

Panele solarne? Po prostu je podłącz.
Mamy nawet pakiety przyłączeniowe energii solarnej. To co kiedyś było skomplikowane, teraz jest proste.

Długa żywotność, wolność wyboru!
Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych szuka elastycznych rozwiązań, które oferują bezpieczeństwo w przyszłości. Wielu wybiera CTC, ponieważ pozwalamy na podłączenie dodatkowych źródeł energii w przyszłości.